Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU
  
 

Повертаючись зі східних походів, Олександр Македонський одним з головних своїх трофеїв вважав здобуті у мандрах знання, які могли продовжити молодість. Саме він розпочав перший будувати лазні по всій Елладі. Спочатку приватні, а в міру того, як розкривався секрет їхнього оздоровчого ефекту, стали споруджуватися та громадські лазні. Баню почали використовувати в комплексі лікування хворих поряд з дієтою та гімнастикою. Гіпократ, наприклад, в 50-ти випадках зі 100 застосовував замість ліків парну лазню.

Римляни теж не стали стояти осторонь, вони не тільки підхопили дуже розумні лазневі ідеї, а й внесли свою лепту в їх розвиток. У Римі будували розкішні терми, в яких можна було не тільки паритися й митися, а й просто відпочивати, спілкуватися. Це були дуже значні споруди. Наприклад, в термі, побудованої імператором Діоклетіаном, одночасно могли митися 3500 римлян.

Для вашого повноцінного відпочинку ми створили лікувально-діагностичному курортному комплексі «Шале Грааль» у Трускавці чудовий Центр банних культур і тепер відпочинок в Трускавці став ще більш комфортним. Ми постаралися максимально зберегти всі особливості банних культур, адже кожна баня має свою історію, свої особливості, режим вологості і температури, свій банний ритуал. Для вашого відпочинку, краси та здоров'я російська лазня, фінська сауна, римська парна, турецька лазня і хамам, інфрачервона сауна. Доповнює цей перелік контрастні ванни для ніг по Кнейпу і всіма улюблений душ-відро.

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти