Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

Для тих хто страждає від зайвої ваги, порушення обміну речовин та хоче очистити свій організм від шлаків та токсинів, спеціалістами Медичного центру «Авель» було розроблено програму «Очистка організму».

У ПРОГРАМУ ОЧИСТКИ Медичного центру «Авель» входить дієтичне харчування, комплекс діагностичних та лікувальних процедур – УЗД обстеження органів черевної порожнини, нирок та щитовидної залози; біохімічні показники крові та сечі; фізіотерапевтичні та бальнеологічні процедури скеровані для покращення роботи печінки, нирок, кишечника; масаж спини та комірцевої ділянки, тюбаж або сліпе зондування (за показами лікаря); фіточаї та інші оздоровчі процедури, які спрямовані на відновлення організму, покращення роботи видільних органів та олужнення внутрішнього середовища.

Важливу роль у боротьбі з зайвою вагою відіграє індивідуальне, раціональне, дієтичне харчування. В ресторані «Теодора» за рецептами нашого шеф-повара Вам приготовлять страви без солі та білків. Відварні, припущені, запечені, парові, а головне смачні, різноманітні, свіжі та корисні дієтичні страви здивують та порадують Вас.

Важливим фактором є також умови в яких проходить лікування та оздоровлення. Курортний комплекс «Шале Грааль» розташований у передгір’ї Карпат, поблизу паркової зони Трускавця. Чисте повітря, лікувально-оздоровчі властивості хвойного та листяного лісу, який оточує комплекс, а також відсутність промислових викидів - відмінна профілактика кисневого голодування клітин організму.

Показання: хвороби цивілізації (стрес, передчасне старіння, зайва вага, ожиріння, хронічна втома), захворювання шлунково-кишкового тракту (коліти, закрепи, дисбактеріоз, хронічні холецистити, гепатити в стадії ремісії), хвороби обміну речовин.

Противопоказання: жовчнокам'яна хвороба, онкологічні захворювання, гострі запальні захворювання внутрішніх органів, туберкульоз (активна форма).

Мета програми:

  • Нормалізація обміну речовин
  • Нормалізація роботи печінки та жовчного міхура
  • Покращення функції підшлункової залози та кишечнику
  • Зниження ваги
  • Підняття імунітету
  • Зменшення втоми та стресу