Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ

В ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ КУРОРТНОМУ КОМПЛЕКСІ «ШАЛЕ ГРААЛЬ»

 

 І. Гість апартаменту:  

                Зобов’язаний:

 1.  Дотримуватися встановлених адміністрацією ЛДКК «Шале Грааль» даних Правил та правил пожежної безпеки.
 2. При заїзді заповнювати реєстраційну картку та вносити оплату за проживання в комплексі, при необхідності повідомити свій контактний номер телефону та надавати документ, що посвідчує особу та на кожну особу окремо.
 3. Дбайливо ставитися до майна, що знаходиться в апартаменті та приміщеннях загального користування.
 4. Своєчасно розраховуватись за отримані послуги ЛДКК «Шале Грааль» згідно діючих у комплексі тарифів. 
 5. Після виходу з номера вимкнути світло, всі електроприлади, зачинити вікна та  не залишати відкритими крани (змішувачі) холодної та гарячої води. 
 6. Гість  несе  відповідальність  за  майно,  що  знаходиться  в апартаменті, в  якому  він проживає та приміщеннях загального користування,  відповідно до чинного законодавства та даних Правил. У випадку  втрати  або  пошкодження  майна  ЛДКК «Шале Грааль»,  що  знаходиться у апартаменті чи приміщеннях загального користування, Гість зобов’язаний повідомити про це службу прийому та розміщення гостей та у повному обсязі компенсувати його у відповідність з внутрішніми документами комплексу.
 1. Гість в обов’язковому порядку оплачує курортний збір в розмірі 1% від загальної суми проживання (стаття 268 Податкового Кодексу України).
 2. Діти до 16 років, без супроводу дорослих в СПА і медичну зону не допускаються. Адміністрація не несе відповідальність за наслідки.
 3. Про намір використання Апартаментів членами родини власника та/або іншими особами, Власник повинен повідомити відділ маркетингу, бронювання, прийому та розміщення ЛДКК «Шале Грааль» відповідною заявкою, не менше, ніж за один календарний день до приїзду відвідувачів, існуючими засобами зв’язку на свій розсуд – електронною поштою, факсом, поштовим відправленням тощо. У заявці має бути вказано про дату заїзду, кількість осіб та їх прізвища.
 4. Гості повинні з повагою відноситись один до одного та не перешкоджати відпочинку інших громадян.

 

ІV.  Гість/Власник апартаменту має право:

 • Замовити  додаткові  платні  та безкоштовні  послуги, звернувшись по  телефону  до адміністратора на стійці реєстрації гостей.  За додаткові платні послуги Гість / Власник апартаменту може розрахуватися готівкою або кредитною карткою. 
 • У разі, якщо під час проживання у ЛДКК «Шале Грааль» Гість / Власник апартаменту загубив речі, йому слід якомога скоріше повідомити про це службу прийому та розміщення             в комплексі. 
 •  Набирати додаткові послуги в ресторані та СПА центрі. Якщо кредит перевищить     5000, 00 грн. адміністрація залишає за собою право просити оплатити цю суму.

4. В разі виїзду з готелю до моменту відкриття ресторану Гість має право отримати сніданок «на винос», попередньо замовивши дану послугу через працівників ресторану або рецепції. Замовлення здійснюється гостем до 20:00 год. дня, що передує його виїзду.

5. Висловлювати  свої  зауваження,  претензії або  пропозиції адміністрації ЛДКК «Шале Грааль» та вносити їх у книгу відгуків.

 

V.  З метою забезпечення порядку та безпеки в ЛДКК «Шале Грааль»

Гостю / Власнику апартаменту заборонено:

1. Палити в апартаментах, холах і приміщеннях ЛДКК «Шале Грааль» за винятком особисто відведених куткiв. При виявленні порушення Гість сплачує штраф.           

2. Користуватися в апартаменті електронагрівальними та іншими електричними приладами, що не входять до комплектації апартаменту.

3.  Передавати стороннім особам магнітний брелок та ключі від апартаменту.

4.  Зберігати в апартаменті легкозаймисті матеріали.

5. Проносити на територію ЛДКК «Шале Грааль» і зберігати в апартаменті матеріали і предмети, якi небезпечні для життя і здоров'я оточуючих.

6.  Переставляти і виносити меблі з апартаменту.

7. Порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території ЛДКК «Шале Грааль» під дією наркотичних засобів.

8.  Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров'я або майна інших осіб.

9.  Заподіювати шкоду майну ЛДКК «Шале Грааль».

10. Розміщувати в номерах домашніх тварин, без узгодження з адміністрацією комплексу.

11. Залишати  в  апартаментах  ЛДКК «Шале Грааль»  сторонніх  осіб  на  період  своєї відсутності  без попередження адміністрації комплексу.

12. Влаштовувати зібрання в місцях загального користування, котрі створюють незручності  іншим гостям/власникам апартаментів;

13. Розповсюджувати інформацію, яка компрометує керівництво ЛДКК «Шале Грааль» та завдає шкоди іміджу комплексу, а також вступати у відносини, що суперечать комерційним інтересам підприємства.

 

VI. Лікувально-діагностичний курортний комплекс «Шале Грааль»

 має право:

 1. З  метою  забезпечення  встановлених  правил  проживання  та  безпеки  гостей, працівники ЛДКК «Шале Грааль», в разі необхідності, мають право перевірити у гостей  документи, що посвідчують  особу.
 2. Якщо Гість/власник апартаменту порушує правила перебування в ЛДКК «Шале Грааль», що призводить до  матеріальних  збитків  або  створює  незручності  для  інших  споживачів, перебуває у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння; зовнішній вигляд споживача є таким, що може завдати шкоду підприємству при споживанні готельних послуг, (наприклад: надто забруднений одяг, надто оголені частини тіла, сильний неприємний запах тощо); споживач не досягнув вісімнадцятирічного віку, за винятком випадків, коли таке право неповнолітнього чи малолітнього чітко передбачено законодавством України; споживач був помічений у частих конфліктних ситуаціях з іншими споживачами, адміністрацією підприємства, ЛДКК «Шале Грааль»  має право  відмовити  у  поселенні  або  здійснити  виселення Гостя/власника апартаменту.
 3. Адміністрація комплексу має право обмежити доступ до надання готельних послуг  іншим особам, які викликають сумнів у адекватності їх поведінки, та споживання послуг якими може призвести до загрози безпеці громадян чи завдати шкоду майну комплексу.

         4.   Гість / Власник апартаменту надає ЛДКК «Шале Грааль» згоду на обробку його персональних даних згідно з ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних».

 

VII.  Відповідальність ЛДКК «Шале Грааль»

 1. ЛДКК «Шале Грааль» відповідає за збереження речей, внесених до комплексу Гостем, який проживає в апартаменті.  Річ  вважається  такою,  що  внесена  до  ЛДКК «Шале Грааль», якщо  вона  передана  працівникам комплексу на зберігання.  У  разі  перебування  в апартаменті  Гостя сторонньої особи, адміністрація ЛДКК «Шале Грааль» не несе відповідальності за речі Гостя.
 2. ЛДКК «Шале Грааль» не несе відповідальності за недоліки в наданих послугах, якщо доведе, що вони мали місце з вини самого Гостя / Власника апартаменту чи в результаті дії непереборної сили.
 3. Гість / Власник підтверджує, що він ознайомлений з Правилами пожежної безпеки  в комплексі та погоджується з усіма пунктами цих Правил, засвідчуючи це своїм підписом.  
 4. Ці правила є обов’язковими до виконання всіма гостями та відвідувачами ЛДКК «Шале Грааль».
Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти