Україна г.Трускавець ул. Суховоля 60А
Україна г.Трускавець ул. Суховоля 60А
UA ENPLRU

ХОЧЕТЕ побачити радісні очі вашої дитини в достатку іграшок?

БАЖАЄТЕ організувати незабутню зустріч своєї крихітки з казковими героями?

ДУМАЄТЕ як зробити день народження вашого малюка яскравим і барвистим?

Дитяча кімната в «Шале Грааль» – маленький світ вашої дитини!

Сюди він приносить свої радощі і печалі. Тут він може відпочити від галасливого і деколи докучливого Великого світу. Тут – свій світ. Дитяча, це одночасно і казка, і побудова моделі майбутнього життя. Тут народжуються його мрії, прокидається політ фантазії. Казковий замок, царство ельфів і фей, палуба піратського бригу, будиночок Білосніжки ... У що тільки не перетворюється ця кімната, підкоряючись волі маленьких мрійників.

Це місце, куди ми з радістю повертаємося, де кожен з нас хотів би побувати ще і ще раз. Тут не існує турбот і проблем. Тут нас чекають улюблені й вірні друзі, гарний настрій, веселощі і запал.

Наша ігрова кімната – це воістину казковий світ для дітей. Під час перебування в дитячій кімнаті діти спілкуються між собою, що створює веселу атмосферу і допомагає бути в гарному настрої. Чудовий настрій, комфортні умови для вашої дитини і ваш спокій, поки ви займаєтеся своїми справами – одне з головних завдань для нас.

Графік роботи дитячої кімнати з 11:00 до 18:00. Кварцування та дезинфекція проводиться з 13:30 до 15:00. Вартість відвідування дитячої кімнати становить 200 грн/день  з особи. Також, можна замовити послуги няні за додаткову оплату.

Двері нашої ігрової кімнати завжди відкриті для бажаних гостей !!!

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти