Україна г.Трускавець ул. Суховоля 60А
Україна г.Трускавець ул. Суховоля 60А
UA ENPLRU

  

З давніх часів відомо, що мінеральна вода з природних джерел має цілющі властивості. Така вода не тільки спрагу вгамує, але й допоможе позбутися від ряду захворювань. 

Королевою мінеральних вод курорту Трускавець є «Нафтуся». Вона оригінальна як за складом, так і за своїм фізіологічним впливом на людський організм. «Нафтуся», завдяки низькій мінералізації (до 0,78 г/л) і багатому вмісту органічних речовин (8,35-23,8 мг/л), стимулює відходження дрібних каменів і піску з нирок, жовчного міхура, сечо-і жовчовивідних шляхів, зменшує літогенність (схильність до утворення каменів) сечі і жовчі, тобто усуває небезпеку каменеутворення. Завдяки імунологічному дії відновлює захисні сили організму, сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, виведенню продуктів обміну і токсичних речовин, тим самим попереджає раннє старіння організму.

Доповнює список мінеральних вод Трускавця джерело № 1 — мінеральна вода «Марія». Це хлоридно-сульфатно-натрієва вода, яка містить від 4 до 7г/л мінеральних солей, 42 мг/л вільної вуглекислоти. Мінеральна вода нормалізує шлункову секрецію в залежності від методики питного лікування, сприяє розрідженню слизу та його евакуації зі шлунку, підсилює жовчоутворення і жовчовиділення, зменшує запальний процес та спазматичні явища шлунково-кишкового тракту.

Джерело № 2 — мінеральна вода «Софія» — це хлоридно-сульфатно-натрієва вода з мінералізацією 10-12 г/л. Стимулює шлункову секрецію, володіє слабким жовчогінним ефектом, нормалізує моторну функцію шлунка і кишечника. Застосовується при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту: хронічних гастритах зі зниженою секрецією, хронічних колітах зі схильністю до запорів.

У центральному бюветі ви зможете застосовувати для полоскання порожнини рота, горла і носоглотки (при хронічних тонзилітах, пародонтозі) джерело № 3 — мінеральну воду «Броніслава».

У парку, у двох хвилинах ходьби від комплексу «Шале Грааль», розташоване справжнє джерело краси, яке, завдяки своєму вмісту, чудово освіжає шкіру, надаючи їй природного відтінку та особливої еластичності. Це вода джерела № 11 «Юзя» — карбонатно-кальцієво-магнієва з мінералізацією близько 0,7 г/л, містить у значній кількості органічні речовини і до 40 мг/л вільної вуглекислоти, а також речовини гліцеринового походження.

У нашому бюветі ви зможете приймати мінеральну воду Моршинську, яка готується з ропи за методикою бювету знаменитого Моршинського курорту. Прийом цієї води гармонійно доповнить і збагатить питне лікування в Трускавці, адже вода відрізняється високим вмістом іонів магнію і калію і на відміну від джерела «Марії» і «Софії», відносно низьким вмістом хлоридів натрію. Вода рекомендується при гастродуоденітах з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунка; при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при хронічному панкреатиті, ефективна при запорах і функціональних розладах кишечника.

У лікувально-діагностичному курортному комплексі «Шале Грааль» ви отримаєте можливість пройти курс питного лікування мінеральними водами.

Для зовнішнього використання у вигляді ванн і промивань застосовуються води інших мінеральних джерел, які подаються в Медікал-СПА «Авель» по мінералопроводу.

Правила питного курсу мінеральних вод на курорті Трускавець

Для ефективного лікування необхідно дотримуватися таких правил прийому мінеральних вод:

  • трускавецькі мінеральні води, щоб уникнути непередбачених реакцій, рекомендується вживати тільки після консультації лікаря, який залежно від маси тіла, віку, стану серцево-судинної та сечовидільної систем призначить об'єм води на один прийом і періодичність прийому;
  • мінеральну воду рекомендується пити виключно з порцелянових піял традиційної форми або стаканчиків з соломинкою;
  • складовою частиною питного курсу є рух. Тому рекомендується поєднувати вживання води з повільною ходьбою, заняттями в тренажерному залі, плаванням;
  • для посилення дії мінеральних вод, курс питного лікування рекомендується поєднувати з водними і фізіотерапевтичними процедурами;
  • питної курс повинен проходити в стані душевного спокою і гарного настрою, без поспіху.

 

 

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти