Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

Ласкаво просимо до Медікал-СПА центр «Авель», розташованого на території унікального за форматом відпочинку лікувально-оздоровчого курортного комплексу «Шале Грааль» в Трускавці!

Проходячи лікування в Трускавці , в нашому Медікал-СПА центрі вам запропонують більше десяти оздоровчих програм, спрямованих на зняття напруги і стресу, поліпшення клітинного метаболізму, виведення продуктів обміну речовин, токсинів і шлаків. В арсеналі фахівців є все, для проведення моделювання тіла, ревіталізації та тонізації, для поліпшення живлення і зволоження шкіри обличчя і тіла.

Пілінг, таласотерапія, шоколадне обгортання, масаж, гідротерапія з лікувальним душем-масажем — це далеко не весь перелік оздоровчих технологій. застосовуваних в центрі. До ваших послуг сучасна діагностика шкіри і волосся, визначення складу тіла людини, адже всі знають, що об'єктивна оцінка — це якісний результат. Переконайтеся у цьому самі!

СПА в Трускавці

Сучасний СПА-центр лікувально-діагностичного курортного комплексу «Шале Грааль» обладнаний відповідно до світових стандартів, його покликання — підтримати ваші життєві сили, позбавити від стресів, зайвої ваги, омолодити і очистити організм. З першої хвилини ви потрапляєте в атмосферу розкоші і абсолютного комфорту.

Гордість СПА комплексу — Центр банних культур . До ваших послуг басейн та джакузі, турецька та римська лазні, фінська сауна , інфрачервона сауна та російська лазня , весь комплекс спортивно-оздоровчих процедур, включаючи масажі і косметологічний догляд за обличчям і тілом. У фітобарі вам запропонують широкий вибір кисневих коктейлі, кисневу терапію і екологічно чистий карпатський фіточай. Присвятіть собі більше часу! Подаруйте собі чудові дні! І вам неодмінно захочеться повернутися до нас знову!.