Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

Кожен прагне внутрішньої гармонії та спокою, знайти місце, де можна з’єднатись із природою в одне ціле, насолоджуватись мальовничими краєвидами, що заряджають неймовірною енергією. В більшій чи меншій мірі, всі перебувають в переживанні стресу та напруги, і дуже важливим є вчасно перезавантажуватись. Людська психіка до кінця не досліджена, але що ми знаємо напевне – позитивні враження та емоції здатні перевернути нашу свідомість з голови на ноги та змінювати життя в цілому. Ми знайшли місце, де Ви зможете з користю відпочити та відновити сили. Західна Україна, зокрема Карпати, славиться чистим гірським повітрям, барвистими пейзажами, цілющими джерелами та привітними людьми. Курортне місто Трускавець відоме на весь світ завдяки природним мінеральним водам, найвідомішою з яких є «Нафтуся», що  має виражену протизапальну, дезінтоксикаційну та болезаспокійливу дії, а так само стимулює роботу нирок, деяких залоз ендокринної системи та стимулює виведення жовчі. Вчені, які займаються вивченням лікувальних властивостей цієї води стверджують, що вона значно впливає на абсолютно всі процеси у людському організмі. Крім усього перерахованого, мінеральна вода має яскраво виражені бактерицидні властивості. Тому рекомендуємо всім хоч раз відвідати Трускавець, і це неодмінно стане корисною звичкою.

Курортний комплекс «Шале Грааль» займається лікуванням нервової системи в Трускавці. Кваліфіковані лікарі нашого комплексу розробили спеціальну лікувально-профілактичну «Неврологічну програму». 

Неврологічна програма показана при:

 • захворюваннях центральної і периферичної нервової системи в стадії ремісії,
 • остеохондрозі хребта,
 • кардіальному неврозі,
 • нейроциркуляторній астенії,
 • синдромі хронічної втоми.

Лікування нервової системи у санаторії "Шале-Грааль": найменування процедур та тривалість програми

  7 днів 10 днів 14 днів
Найменування процедур Кількість процедур Кількість процедур Кількість процедур
Первинна консультація невропатолога 1 1 1
Електрокардіограма серця 1 1 1
УЗД судин 1 1 1
Загальний аналіз крові 1 1 1
Загальний аналіз сечі 1 1 1
Магнітотерапія 3 5 6
Електротерапія 4 5 6
Мінеральна ванна 3 5 6
Аплікації озокериту 3 4 6
Масаж нейроседативний (30 хв.) 5 9 10
Відпочинок у басейні, центрі лазневих культур 4 7 10
Тренажерний зал 7 9 12
Внутрішній прийом мінеральних вод 7 10 14
Знижка 5% 10% 15%
Вартість програми зі знижкою (грн.) 5691 6723 7778

 

Додаткові процедури для лікування нервової системи 

Після консультації лікаря, за відсутності протипоказів, можна розпочинати курс лікування нервової системи. Додатком до програми є широкий спектр медичних послуг, які надає лікар-невропатолог, та лікар-рефлексотерапевт, а саме:

 • карбокситерапія;
 • медична акупунктура;
 • рефлексотерапія;
 • комп’ютерна витяжка хребта;
 • PRP терапія. Плазмоліфтинг.

 

Карбокситерапія в медичному центрі “Avel” є однією з найпопулярніших процедур. Карбокситерапія використовується для лікування опорно-рухового апарату, методом введення зрідженого вуглекислого газу, що призводить до покращення кровообігу в уражених ділянках при артритах, артрозах та інших захворюваннях.

Медична акупунктура - проводиться завдяки методу голковколювання в біологічно активні точки, в яких циркулює життєва енергія. Процедура показана при остеохондрозах  хребта, грижах, сколіозах, атеросклерозах, гіпертонічній хворобі, мігренях, гастроентерологічних захворюваннях, розладах сечостатевої системи.

Комп’ютерна витяжка хребта або тракція - це терапія, яка впливає на хребцеві тканини та хребетні суглоби. Цей процес  відбувається природнім шляхом, що приводить до покращення кровообігу та лімфотоку, лікуванні міжхребцевих гриж, протрузіі при остеохондрозах та сколіозах у дітей.
PRP-терапія або плазмоліфтинг - новий метод лікування ортопедичних захворювань, завдяки введенню додаткових еритроцитів в уражену частину тіла. Кров береться у самого пацієнта і тому ця процедура являється безпечною. У косметологіі ця процедура називаеться плазмоліфтингом. Показана при артозах, коксартрозах, періартритах, а також застосовується  в урологіі при доброякісній гіперплазії, а також статевій слабкості.

Мета програми:

 • покращення кровообігу та лімфотоку в уражених ділянках організму
 • зменшення втоми та стресу
 • покращення сну

Якщо Ви справді дбаєте про своє здоров’я, відвідайте Трускавець та відчуйте лікувальний ефект на собі!

Бронювання номерів в курортно-готельному комплексі «Шале Грааль» за телефоном:

Медикал – SPA центр

 • +3803247 6 56 00

Відділ бронювання/рецепція:

 • +38096 662-55-76 Viber, Whatsapp;
 • +38073 144-15-56;
 • +38050 840-70-18 – рецепція.
   

Більше лікувальних програм у нашому санаторії Трускавця ви зможете знайти у розділі за посиланням.

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти