Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

лікування хребта  санаторій з лікуванням хребта

 

Для ефективного лікування остеохондрозу хребта та його ускладнень без операції у Трускавці зібрані унікальні методики із Карлових Вар, Німеччини та інституту нейрохірургії ім.Бурденко.

В Карлових Варах ефективно використовується вуглекислі газові ін'єкції або карбоксітерапія. Підшкірне застосування вуглекислого газу покращує на тривалий період кровотік в хребті, кровообіг мозку, серця і судин за рахунок судинорозширюючої і знеболюючої дії. Наші спеціалісти пройшли навчання, мають великий досвід в використанні карбоксітерапії в медичній практиці. Своїм досвідом вини поділилися з спеціалістами в методичних рекомендаціях, які вишли під егідою Львівського медичного університету ім. Д.Галицького в 2012 році.

В даний час в нашому медичному центрі використовується найбільш модифікована модель тракційної установки з комп'ютерною зміною сили витягнення хребта із Німеччини. Під впливом тракції відбувається розвантаження хребетно-рухових сегментів, зменшення внутрішньодискового тиску та розблокування міжхребцевих суглобів.

Наші спеціалісти пройшли навчання в Науково-дослідному інституті нейрохірургії ім. Н.Н.Бурденко у професора і автора методики В.Л. Найдіна. Авторська методика полягає в безопераційному лікуванні гриж хребта за допомогою фізіотерапевтичного введення в грижу витяжки з плодів папайї. При цьому грижа розм'якшується і звільняє затиснені нервові закінчення, зменшується біль, покращується стан міжхребцевого диску.

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти