Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

Спеціалісти медичного центру лікувально-діагностичного курортного комплексу «Шале Грааль» протягом п’яти років з успіхом застосовують комплексну систему очищення організму з використанням природних лікувальних факторів у поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами та дієтотерапією. Програма триває сім днів, протягом яких ваші шанси скинути вагу досить високі.

Пропонуємо Вашій увазі НОВУ програму зниження ваги всього за 7 днів !

В основі програми: дієтичне, низькокалорійне, безбілкову харчування, заняття в тренажерному залі по індівудуальності програмі, процедури для поліпшення обміну речовин і очищення, поєднання зовнішньої і внутрішньої терапії для високоефективного відновлення. Зовнішня терапія здійснюється комплексам професійних процедур по обличчю і тілу. Внутрішня терапія - відновлення обміну речовин мінеральними водами, очисними клізмами, кисневими коктейлями, фіточаями сприяють оздоровленню організму в цілому.

  • День 1. Оновлення та очищення.
  • День 2. Детоксикація і мінералізація.
  • День 3. Омолоджуючий ефект для шкіри обличчя.
  • День 4. Омолоджуючий ефект для шкіри тіла.
  • День 5. Лікування целюліту і ліфтинг шкіри тіла.
  • День 6. Пролонгований ефект.
  • День 7. Задоволення і користь.

Всього за 7 днів Ви отримуєте видимий і пролонгований результат!

Чергування процедур по обличчю і по тілу подарують Вам комфорт і задоволення.

  7 дней 10 дней 14 дней
Знижка 5% 10% 15%
Вартість програми зі знижкою (грн.) 15 877 21 513 28 650

На переломі зими і весни наш організм потребує більшої кількості вітамінів, в цей період не вистачає енергії, з'являються проблеми зі шкірою. А ще ознакою весни є те, що більшість із нас відмічають, що штани або спідниця перестали сходитися. Проте, це проблема не просто естетична та косметологічна – виникла загроза здоров’ю. Всього 8 кг зайвої ваги підвищує ризик розвитку діабету другого типу та гіпертонічної хвороби на 10 відсотків. Скинувши 3-5 кг надлишкової ваги, можна знизити тиск, зменшити дозу ліків або з часом навіть повністю відмовитися від них.

Чи не пора схуднути?

Кращий спосіб виявити зайву вагу – розрахувати індекс маси тіла (ІМТ).

Ось як це робиться:

  • Свій ріст у метрах необхідно підняти у квадрат.
  • Розділіть на отриману величину свою вагу в кілограмах.

Наприклад,

Ваш зріст 1м 60 см, а вага 70 кг; при цьому необхідно 1,6 м * 1,6 м = 2,56 м. кв. ІМТ = 70 кг : 2,56 м. кв. = 27,3 кг/м. кв.

Наскільки ви ризикуєте?

Нормою вважається ІМТ 18,5-24,9 (для чоловіків бажаний діапазон 22-24, для жінок – 21-23). Величина 25 і вище означає, що у вас зайва вага, а понад 30 – ожиріння. Ризик для здоров’я починає збільшуватися при ІМТ близько 26. Якщо ви переступили цю межу, намагайтеся скинути вагу і наростити м’язову масу. Можна доповнити розрахунки індексом талія-стегна (ІТБ). Щоб розрахувати цей індекс, виміряйте обидва ці параметри. Талію – в самому вузькому місці не втягуючи живіт, стегна – за найбільшою шириною. Потім поділіть першу величину на другу. Для жінок норма ІТБ менше 0,80, для чоловіків – менше 0,90. Якщо у вас приведені індекси вище норми, не кидайтеся в дієтичний вир з головою, краще подумайте, розрахуйте свої сили та обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем. Адже, при нерозумному підході, різкому схудненню, коли ви відмовляє собі у вживанні певних продуктів харчування можна завдати серйозної шкоди організму. Особливо небезпечним є те, що при цьому ваш організм відчуває справжній стрес.

Для формування іншого стереотипу найкраще змінити обстановку, вилучити себе зі звичних умов перебування. Курортне лікування допоможе Вам в цьому. Воно ґрунтується на переважному використанні природних лікувальних факторів (мінеральних вод, ванн, теплолікування, масажів). Природні лікувальні фактори мають м’яку фізіологічну дію, оскільки в процесі еволюції організм людини постійно відчував їх вплив.

Весна – це початок нового життя. Все змінюється на краще. І хто хоче змінити себе на краще, має прекрасний шанс це зробити, пройшовши програму оновлення в лікувально-діагностичному курортному комплексі «Шале Грааль».

Не пропустіть свій шанс!

Ми турбуємося про Вас!

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти