Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

НОВА інноваційна методика ПЛАЗМОЛІФТИНГ

PRP-методика (плазмоліфтинг) - це інноваційна, безпечна, сертифікована, ефективна лікувально-омолоджуюча ін'єкційна терапія плазмою крові пацієнта, збагаченою тромбоцитами.

В результаті плазмоліфтингу відбувається вплив факторів росту тромбоцитів на глибокі прошарки шкіри з запуском природніх процесів омолодження та регенерації (відновлення) тканин в зоні впливу. Завдячуючи цим властивостям, технологія найшла своє застосування в спортивній медицині (лікування наслідків травм), травматології і ортопедії, при захворюваннях хребта та суглобів, в лікуванні урогенітальних захворювань (сексуальних дисфункцій).

У косметології плазмолифтінг успішно застосовується з метою корекції вікових змін шкіри, а також при лікуванні рубців, вугрової хвороби, постакне,реабілітації після фотоушкоджень і пілінгів, при випадінні волосся та його ушкодженні.

Одними з найважливіших чинників популярності методики є відсутність можливості алергічних реакцій, побічних ефектів і системної дії на печінку, нирки і інші органи, як це буває при застосуванні медикаментів, простота і зручність використання, а також сфери застосування, що постійно розширюються.

Будьте здорові разом із нами!

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти