Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

Для ефективного лікування остеохондрозу хребта та його ускладнень зібрані унікальні методики із Карлових Вар, Німеччини та інституту нейрохірургії ім.Бурденко.

В Карлових Варах ефективно використовується вуглекислі газові ін'єкції або карбоксітерапія. Підшкірне застосування вуглекислого газу покращує на тривалий період кровотік в хребті, кровообіг мозку, серця і судин за рахунок судинорозширюючої і знеболюючої дії. Наші спеціалісти пройшли навчання, мають великий досвід в використанні карбоксітерапії в медичній практиці. Своїм досвідом вини поділилися з спеціалістами в методичних рекомендаціях, які вишли під егідою Львівського медичного університету ім. Д.Галицького в 2012 році.

В даний час в нашому медичному центрі використовується найбільш модифікована модель тракційної установки з комп'ютерною зміною сили витягнення хребта із Німеччини. Під впливом тракції відбувається розвантаження хребетно-рухових сегментів, зменшення внутрішньодискового тиску та розблокування міжхребцевих суглобів.

Наші спеціалісти пройшли навчання в Науково-дослідному інституті нейрохірургії ім. Н.Н.Бурденко у професора і автора методики В.Л. Найдіна. Авторська методика полягає в безопераційному лікуванні гриж хребта за допомогою фізіотерапевтичного введення в грижу витяжки з плодів папайї. При цьому грижа розм'якшується і звільняє затиснені нервові закінчення, зменшується біль, покращується стан міжхребцевого диску.

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти