Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
Україна, Львівська область,м.Трускавець, вул. Суховоля, 60а,82200
UA ENPLRU

Курортне місто Трускавець відоме на весь світ завдяки природним мінеральним джерелам, розташуванням у передгір’ї Карпат, чистим повітрям та бальнеологічними процедурами, які комплексно впливають на покращення загального стану, лікуванню та оздоровленню усього організму. Багаторічний досвід у курортології, широкий спектр процедур та кваліфікований персонал дали змогу щороку приймати на оздоровлення у Трускавець, велику кількість гостей з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, жовчнокам'яної хвороби та захворюванням підшлункової залози.

Курортний комплекс «Шале Грааль» займається лікуванням органів травлення в Трускавці. Широкий спектр процедур, дієтичне харчування та домашній комфорт наших апартаментів сприятиме покращенню Вашого здоров’я та відпочинку від повсякденних турбот. 

Лікування захворювань органів травлення проходить в медичному центрі «Avel», де спеціалістами створено «Гастроентерологічну програму», яка направлена на лікування:

 • захворюваннях органів травлення (запальні процеси печінки і жовчовивідних шляхів в стадії ремісії, жовчнокам'яна хвороба без ускладнень, стан після операції на жовчних шляхах, постхолецистектомічний синдром, дискінезії жовчовивідних шляхів, захворювання підшлункової залози поза загостренням),
 • запальних захворювання шлунково-кишкового тракту в стадії ремісії (рефлюкс-езофагіт, хронічні гастрити, гастродуоденіти, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічний коліт).

 

Лікування органів травлення у санаторії "Шале-Грааль": найменування процедур та тривалість програми

  7 днів 10 днів 14 днів
Найменування процедур Кількість процедур Кількість процедур Кількість процедур
Первинна консультація терапевта 1 1 1
Повторна консультація терапевта 1 2 3
Біохімічний аналіз крові 1 1 1
УЗД органів черевної порожнини 1 1 1
Загальний аналіз крові 1 1 1
Загальний аналіз сечі 1 1 1
Магнітотерапія 2 3 5
Електротерапія 2 3 5
Мінеральна ванна 3 5 6
Аплікації озокериту 2 4 6
Гідроколонотерапія 1 2 2
Киснева пінка 6 9 12
Басейн, центр лазневих культур 7 10 14
Тренажерний зал 7 10 14
Внутрішній прийом мінеральних вод 7 10 14
Знижка 5% 10% 15%
Вартість програми зі знижкою (грн.) 5026 6111 7030

 

Детальніше про процедури лікування органів травлення

Основним фактором, який сприяє покращенню роботи шлунково-кишкового тракту являється мінеральна вода «Нафтуся» , а також джерела «Марія» та «Софія», які доступні в бюветі медичного центру «Avel».  Прийом мінеральних вод позитивно впливає на обмін речовин в організмі, створює протизапальну та знеболюючу дію, а що найголовніше володіє жовчогінним та сечогінним ефектом. 

В «Гастроентерологічну програму» входить:

 • первинна та заключна консультація лікаря- терапевта;
 • широкий спектр  лабораторних та функціональних досліджень , а саме: УЗД органів черевної порожнини, аналізи крові та сечі, біохімічний аналіз крові (19 показників), фізіотерапевтичні та бальнеологічні процедури, аплікації фангопарафіну, лікувальні клізми з мінеральними водами. 

 

Обов’язковою умовою ефективного лікування гостей з проблемами травлення являється дієтичне харчування. В ресторані «Teodora» Ви маєте змогу придбати триразове харчування по типу «шведський стіл», де подають відварні, припущені, запечені, парові, а головне – смачні і дієтичні страви. 

Окрім лікувальних процедур у Вас є можливість скористатись нашим СПА – центром, який входить у вартість номеру. До ваших послуг басейн та джакузі, турецька та римська лазні, фінська сауна , інфрачервона сауна та російська лазня , весь комплекс спортивно-оздоровчих процедур, включаючи масажі і косметологічний догляд за обличчям і тілом. 

Курортний комплекс «Шале Грааль» знаходиться в парковій зоні міста Трускавець, в 15 хвилинах ходьби від центрального бювету мінеральних вод, тому піші прогулянки стануть ще одним позитивним фактором в оздоровленні Вашого організму.

Мета програми:

 • Нормалізація обміну речовин
 • Нормалізація кислотності
 • Покращення мікрофлори кишечника
 • Налагодження роботи шлунково-кишкового тракту

 

Ми турбуємось про Вас та завжди раді бачити у нашому комплексі!

Для більш детальної консультації стосовно програми телефонуйте за номерами:

Медикал-SPA центр

 • Тел.: +38 03247 6 56 00

 

Відділ бронювання/рецепція

 • +38096 662-55-76 Viber, Whats upp
 • +38073 144-15-56

 

Більше лікувальних програм у нашому санаторії ви зможете знайти за посиланням.

 

Бронювання номерів
Виберіть зручну Вам дату
Як нас знайти